листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.


Група Единство - берза 30.09.2021.xls

Објавено на: 22.10.2021 09:29:19
Документ БР.: DOC_12298-4/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.