листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01. до 30.09. 2021 година.


9 Месечнo известувањe Градски Трговки Центар А.Д.Скопје.xls

Објавено на: 22.10.2021 14:10:29
Документ БР.: DOC_12298-5/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.