листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех на Факом АД Скопје за период од 01.01-30.09.2021 година


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 22.10.2021 14:30:30
Документ БР.: DOC_12298-6/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.