листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-30.09.2021 година


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2021.pdf

Објавено на: 28.10.2021 14:28:43
Документ БР.: DOC_10191-684/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации