листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 19.11.2021 14:30:49
Документ БР.: DOC_10191-746/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации