листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлуки за Собрание на акционери на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје


Predlog odluki za sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 26.05.2022 09:13:22
Документ БР.: DOC_13285-161/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери