листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка по годишна сметка за 2021 година


T.4 Odluka za raspredelba na dobivka za 2021 godina.pdf

Објавено на: 28.06.2022 08:39:59
Документ БР.: DOC_12287-38/2022
Урнек: Распределба на добивка