листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, консолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2022 година.


BU_DS ADING KONSOLIDIRAN_01.01.-30.09.2022.xlsx

Објавено на: 01.11.2022 14:10:11
Документ БР.: DOC_12298-96/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.