листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот, консолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2022 година.


Obrazlozhenie_DS ADING KONSOLIDIRAN_30.09.2022.pdf

Објавено на: 01.11.2022 14:11:11
Документ БР.: DOC_10191-681/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации