Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани извештаи - 01.01.-30.09.2022 година


9 Месечно известување - Пекабеско АД - 2022 - Konsolidiran.xls

Објавено на: 08.11.2022 14:12:48
Документ БР.: DOC_12298-98/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.