листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложениe за остварени консолидирани резултати за период Јан-Сеп 2022 година


Obrazlozenie za ostvareni konsolidirani rezultati 3Q-2022 - Pekabesko AD.pdf

Објавено на: 08.11.2022 14:13:48
Документ БР.: DOC_10191-685/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации