Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание


Одлука за усвојување на Записник.pdf
Одлука за измена и дополнување на статут.pdf

Објавено на: 07.12.2022 09:00:00
Документ БР.: DOC_12283-160/2022
Урнек: Други одлуки од собрание