листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание


Одлука за одобрување на зделки со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 07.12.2022 09:00:13
Документ БР.: DOC_12283-161/2022
Урнек: Други одлуки од собрание