Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Адинг Ад Скопје објавува Календар на настани за 2023 година.


ADING AD Skopje_Berza_Kalendar na nastani_2023.doc

Објавено на: 17.01.2023 14:10:03
Документ БР.: DOC_10191-13/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации