листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2022-31.12.2022


ZAS-12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2022.xls

Објавено на: 23.02.2023 14:14:32
Документ БР.: DOC_26445-17/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.