листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираните финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2022 год за АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


Образложение 01.01-31.12.2022 год.R-2.docx

Објавено на: 01.03.2023 14:22:18
Документ БР.: DOC_10191-192/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации