листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, неконсолидираните Финансиски извештаи за 2022 година.


ADING_Obrazlozhenie_poedinechen_31.12.2022.pdf

Објавено на: 10.03.2023 14:12:53
Документ БР.: DOC_10191-214/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации