Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај

Пекабеско АД објавува неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2022 година

 


12 Месечни известувања- Пекабеско АД - 2022 - Konsolidiran.xlsx

Објавено на: 17.03.2023 14:10:14
Документ БР.: DOC_26445-99/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.