листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Реплек АД објавува дека член на Надзорниот Одбор Владимир Гашeвски се стекна со 1 нова акција, со што поседува вкупно 3 обични акции

 

Објавено на: 22.03.2023 14:10:57
Документ БР.: DOC_10191-234/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации