листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик до акционерите на Реплек АД за учество на Годишно собрание


Javen Povik za Sobranie 2023.pdf

Објавено на: 24.03.2023 09:14:20
Документ БР.: DOC_10109-12/2023
Урнек: Јавен повик за собрание