листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Проектиран годишен план за деловната 2023 година на Групацијата Реплек


Проектирани финансиски резултати за 2023.pdf

Објавено на: 31.03.2023 15:44:03
Документ БР.: DOC_10191-267/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации