листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Прашалник за корпоративно управување


Прашалник за КУ за 2022 година.xls

Објавено на: 03.04.2023 08:58:04
Документ БР.: DOC_13285-27/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери