Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлука за избор на независен член на Надзорен одбор на РЕПЛЕК АД Скопје


Предлог-одлука за избор на независен член на Надзорен одбор на РЕПЛЕК АД Скопје.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:01:58
Документ БР.: DOC_13285-37/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери