листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог за дополнување на Дневен ред  со нова точка


Предлог за дополнување на Дневен ред со нова точка.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:02:10
Документ БР.: DOC_13285-39/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери