листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлука за избор на  член на Надзорен одбор


Предлог-одлука за избор на член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:02:16
Документ БР.: DOC_13285-40/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери