листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за член на Надзорен одбор


Податоци за член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:02:21
Документ БР.: DOC_13285-41/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери