листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог -Одлука за измена на Статут на Реплек АД ревидирана


Предлог -Одлука за измена на Статут на Реплек АД ревидирана.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:02:27
Документ БР.: DOC_13285-42/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери