листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог -Одлука за усвојување на дивидендна политика ревидирана


Предлог -Одлука за усвојување на дивидендна политика ревидирана.pdf

Објавено на: 07.04.2023 09:02:32
Документ БР.: DOC_13285-43/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери