листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Престанок на мандат на член на Управен одбор


Prestanok na mandat na clen na Upraven odbor.pdf

Објавено на: 10.04.2023 15:26:25
Документ БР.: DOC_12285-16/2023
Урнек: Измени во органи на управување