листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од правилата за котација , известуваме за датумот на одржување на Дневниот ред на Собранието на Акционери

Јавен повик за Годишно Собрание


Јавен повик за Годишно собрание 2023 година.docx

Објавено на: 11.04.2023 09:06:08
Документ БР.: DOC_10109-22/2023
Урнек: Јавен повик за собрание