листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

РЕПЛЕК АД објавува, членот на Управен одбор Коста Котески се стекна со 5 акции при што вкупно поседува 15 обични акции.

 

Објавено на: 18.04.2023 15:18:00
Документ БР.: DOC_10191-301/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации