листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери 23.05.2023


Javen povik.pdf

Објавено на: 20.04.2023 14:14:04
Документ БР.: DOC_10109-31/2023
Урнек: Јавен повик за собрание