листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Известуваме за датумот на одржување и дневниот ред на собрание на акционери.


javen povik.pdf

Објавено на: 20.04.2023 14:16:04
Документ БР.: DOC_10109-32/2023
Урнек: Јавен повик за собрание