листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за усвојување на Консолидирана годишна сметка и консолидирани финансиски извештаи


Одлука за усвојување на Консолидирана годишна сметка и консолидирани финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:01:02
Документ БР.: DOC_12283-14/2023
Урнек: Други одлуки од собрание