листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на членовите на Управен одбор


Одлука за одобрување на работата на членовите на Управен одбор.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:01:27
Документ БР.: DOC_12283-15/2023
Урнек: Други одлуки од собрание