Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за распределба на добивка по годишна сметка


Одлука за распределба на добивка по годишна сметка.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:01:42
Документ БР.: DOC_12283-16/2023
Урнек: Други одлуки од собрание