листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за утврдување на дивиденден календар


Одлука за утврдување на дивиденден календар.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:02:32
Документ БР.: DOC_12283-17/2023
Урнек: Други одлуки од собрание