листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на независен член на Надзорен одбор


Одлука за избор на независен член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:11:51
Документ БР.: DOC_12283-25/2023
Урнек: Други одлуки од собрание