листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за отуѓување на сопствени акции


Одлука за отуѓување на сопствени акции.pdf

Објавено на: 27.04.2023 08:59:29
Документ БР.: DOC_12291-4/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции