листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:
 
Одлука за стекнување сопствени акции со откуп


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 27.04.2023 08:59:59
Документ БР.: DOC_12291-5/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции