листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:
Прашаллник за Корпоративно управување


Корпоративно управување прашалник .xlsx

Објавено на: 27.04.2023 09:13:31
Документ БР.: DOC_26956-6/2023
Урнек: Прашалници за ККУ