листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за утврдување на дивиденден календар


Одлука за утврдување на дивиденден календар.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:19:47
Документ БР.: DOC_10187-5/2023
Урнек: Дивиденден Календар