листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка по годишна сметка


Одлука за распределба на добивка по годишна сметка.pdf

Објавено на: 27.04.2023 09:19:57
Документ БР.: DOC_12287-6/2023
Урнек: Распределба на добивка