листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.03.2023 година


Банки - 3 и 9 - месечно известување-310323.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 14:59:45
Документ БР.: DOC_12294-58/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.