листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-31.03.2023 година


Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период Q1.pdf

Објавено на: 02.05.2023 15:35:17
Документ БР.: DOC_10191-397/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации