листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за употреба и распоредување на утврдената добивка за период 01.01-31.12.2022г.


Одлука за употреба и распоредување на утврдената добивка за 01.01-31.12.2022 г..pdf

Објавено на: 04.05.2023 15:30:53
Документ БР.: DOC_12287-8/2023
Урнек: Распределба на добивка