листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК  ЗА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 


Јавен повик.pdf

Објавено на: 09.05.2023 14:01:20
Документ БР.: DOC_10109-91/2023
Урнек: Јавен повик за собрание