листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение за акционерите со право на дивиденда за 2022 година


СООПШТЕНИЕ до акционери со право на дивиденда за 2022г.pdf

Објавено на: 15.05.2023 15:41:04
Документ БР.: DOC_10191-426/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации