листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизорски извештај 2022 година


ревизорски извештај 2022 год..pdf

Објавено на: 17.05.2023 14:10:47
Документ БР.: DOC_13285-156/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери