листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание


Други одлуки од Собрание.pdf

Објавено на: 23.05.2023 14:17:22
Документ БР.: DOC_12283-40/2023
Урнек: Други одлуки од собрание